08.07.2020

Předání šeku Nadačnímu fondu Axon na léčebné terapie pro děti matek samoživitelek

Kateřina Zemanová dnes navštívila neurorehabilitační kliniku Axon, která se věnuje zejména dětským pacientům po náročné léčbě dětské mozkové obrny, nebo po jiných závažných onemocněních. Na rehabilitace sem dochází také čtyři dětští bojovníci - Anička, Jáchym, Taira a Nicolka, o které se starají jejich obdivuhodné maminky.

Koronavirová krize se dramaticky odrazila na finanční situaci matek samoživitelek, které pečují o své hendikepované děti, proto se Nadační fond prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana rozhodl přispět na léčebné terapie, které tyto děti velmi potřebují.

„Poté, co jsem se dozvěděla o takto handicapovaných dětech a tíživé situaci v jejich rodinách, rozhodli jsme se s panem prezidentem, že nejpotřebnějším uhradíme polovinu potřebných nákladů. Nemůžeme pomoci všem, ale věříme, že se nám podaří také upozornit na toto téma a že se připojí s další pomocí i ostatní,“ říká Kateřina Zemanová.

Fotogalerie

Zobrazit všechny aktuality

Přispět pro
Nadační fond Miloše Zemana

Předem bychom Vám chtěli poděkovat za Váš zájem o zaslání finančního daru Nadačnímu fondu prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana.

V současné době je možné přispět zasláním Vašeho daru bankovním převodem na účet fondu č. 123123/6000
Děkujeme!
Načítám...
Načítám...