30.06.2020

Poskytnutí prostorové polymerové dezinfekce pro čtyři domovy seniorů

V průběhu května a června jsme zajistili nákladnou prostorovou polymerovou dezinfekci pro čtyři domovy seniorů, aby se jejich zaměstnanci i klienti mohli cítit v prostorách domovů bezpečněji. Posledním dezinfikovaným domovem bylo Seniorcentrum SeneCura Slivenec, kam se na průběh dezinfekce přijela podívat za Nadační fond prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana Kateřina Zemanová.

Dezinfekce proběhly ve zmiňovaném Seniorcentru Senecura, dále v G-Centru Mikulov, Domově pro seniory Věstonická a v Domově pro seniory Břevnice. Celkem Nadační fond prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana daroval dezinfekce prostor v hodnotě 257 208 Kč. Chtěli bychom tímto poděkovat společnosti Wero Water Service s.r.o., která dezinfekce prováděla, že Nadačnímu fondu bezplatně poskytla jednu dezinfekci v hodnotě 69 600 Kč pro Domov seniorů Břevnice, v němž se vyskytla nákaza koronavirem. 

Děkujeme zaměstnancům domovů za jejich práci a nasazení při péči o nejzranitelnější skupinu osob - naše seniory.

Fotogalerie

Zobrazit všechny aktuality

Přispět pro
Nadační fond Miloše Zemana

Předem bychom Vám chtěli poděkovat za Váš zájem o zaslání finančního daru Nadačnímu fondu prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana.

V současné době je možné přispět zasláním Vašeho daru bankovním převodem na účet fondu č. 123123/6000
Děkujeme!
Načítám...
Načítám...