06.05.2020

Návštěva Klokánku Pardubice a SeneCura SeniorCentra Chrudim

Nadační fond prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana, zastoupený Kateřinou Zemanovou, 6. května navštívil Klokánek Pardubice a SeneCura SeniorCentrum Chrudim. 

V Klokánku jsme předali hmotné dary ve formě univerzálních dezinfekčních a čistících prostředků, pracích a mycích prostředků a drobných sladkostí pro děti. Klokánci v menších městech mají omezené možnosti sponzoringu na hmotné dary, avšak drahé položky, jako jsou prací gely, aviváže, tablety do myčky, dezinfekční prostředky a další drogistické zboží, jsou zásadní pro jejich fungování. 

Ve spolupráci s Asociací poskytovatelů sociálních služeb jsme ve stejný den navštívili špičkové chrudimské zařízení SeneCura Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem (zaměřený na péči o seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou stařecké demence). Nadační fond prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana věnoval 75 zaměstnancům domova dezinfekce a krémy na ruce, kávy, čaje, vitamíny a další drobné občerstvení jako poděkování za jejich práci v první linii za doby pandemie koronaviru.

 

Fotogalerie

Zobrazit všechny aktuality

Přispět pro
Nadační fond Miloše Zemana

Předem bychom Vám chtěli poděkovat za Váš zájem o zaslání finančního daru Nadačnímu fondu prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana.

V současné době je možné přispět zasláním Vašeho daru bankovním převodem na účet fondu č. 123123/6000
Děkujeme!
Načítám...
Načítám...