28.04.2020

Nákup pro válečného veterána nadporučíka Fabiána

Minulý týden nám bylo ctí navštívit npor. Attilu Fabiána a jeho manželku Ilonu, kteří projevili zájem o hmotnou pomoc od Nadačního fondu prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana. Npor. Fabián působil jako vojenský policista na dvou misích v Iráku a České republice sloužil 14 let. V roce 2013 utrpěl těžkou srdeční příhodu (prasklá aorta) a lékaři nebyli optimističtí. Avšak ukázalo se to, co jeho blízcí již dávno věděli, npor. Fabián je obrovský bojovník. S každým novým dnem dělá velké pokroky a sám je neskutečně optimistický, inteligentní a veselý vtipálek. Jeho manželka Ilona je mu největší oporou a jsou skvělí parťáci.

U Fabiánových jsme strávili bezmála dvě hodiny a povídali jsme si o jejich životním příběhu, čím vším si museli po náhlé změně zdravotního stavu projít a jak zvládali karanténní opatření. S panem Fabiánem si Kateřina Zemanová, která zastupovala Nadační fond prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana, dokonce popovídala anglicky a oprášili i ruštinu. Manželům Fabiánovým jsme po předchozí domluvě udělali velký nákup trvanlivých potravin, masa a ryb, čerstvého ovoce a zeleniny, drogistického zboží, pracích a mycích prostředků a univerzálních čističů.

Jsme moc rádi, že jsme díky Nadačnímu fondu mohli poznat tak milé lidi a moc se těšíme na další setkání.

Fotogalerie

Zobrazit všechny aktuality

Přispět pro
Nadační fond Miloše Zemana

Předem bychom Vám chtěli poděkovat za Váš zájem o zaslání finančního daru Nadačnímu fondu prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana.

V současné době je možné přispět zasláním Vašeho daru bankovním převodem na účet fondu č. 123123/6000
Děkujeme!
Načítám...
Načítám...