30.04.2020

Hmotné dary Klokánkům

30. dubna měl Nadační fond prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana, zastoupený Kateřinou Zemanovou, možnost navštívit tři Klokánky - Klokánek Olomouc, Klokánek Dolní Benešov a Klokánek Dlouhá Loučka, které bohužel nemají stejné možnosti sponzoringu týkající se hmotných darů jako Klokánci v Praze a dalších větších městech. Při návštěvách jsme se dozvěděli, že některé tety musely kvůli karanténním opatřením zůstat v práci i tři týdny v kuse, za což je velice obdivujeme a oceňujeme jejich vřelý vztah k jim svěřeným dětem. Po domluvě se zástupci Fondu ohrožených dětí jsme do Klokánků dovezli prací a mycí prostředky, dezinfekce, šampóny, mýdla a další drogistické zboží a nezapomněli jsme ani na drobné sladkosti pro děti. Velice děkujeme tetám a ředitelkám Klokánků za milé přivítání a za to, že nám ukázali, jak to u nich v zařízeních funguje. 

V neposlední řadě bychom chtěli mnohokrát poděkovat stěhovací společnosti STAHL za to, že Nadačnímu fondu bezplatně poskytla přepravu nákupu pro Klokánky.

Fotogalerie

Zobrazit všechny aktuality

Přispět pro
Nadační fond Miloše Zemana

Předem bychom Vám chtěli poděkovat za Váš zájem o zaslání finančního daru Nadačnímu fondu prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana.

V současné době je možné přispět zasláním Vašeho daru bankovním převodem na účet fondu č. 123123/6000
Děkujeme!
Načítám...
Načítám...