16.12.2022

Hmotná pomoc pro Klokánky v Chomutově a Teplicích

Kromě teplické nemocnice dnes Kateřina navštívila také dva Klokánky Fondu ohrožených dětí - v Teplicích a v Chomutově. 

V těchto těžkých časech strádají ti nejzranitelnější z nás a dětí v Klokánku je bohužel stále více. Klokánci mají nyní velký deficit dárců a sponzorských darů, proto jsme od Nadačního fondu prezidenta republiky po předchozí domluvě s ředitelkami zařízení přivezli drogistické zboží, úklidové prostředky a potraviny, které jsou pro Klokánky příliš nákladné.

Kateřina by po návštěvě chtěla vyzvat občany, aby na tato zařízení mysleli:„Byla bych ráda, kdyby se lidi, obzvlášť takto před Vánoci, na internetu podívali, zda nemají u sebe v okolí zařízení Klokánek, které by mohli podpořit a během vlastního nákupu nabrat o pár položek navíc. Protože Klokánkům pomohou i věci, které se některým zdají jako banality - univerzální čističe, šampóny, trvanlivé potraviny či jednoduše toaletní papír. Či zavolejte ředitelům zařízení ve vašem okolí, kteří vám jistě napoví, co dětem chybí,”. 

Fotogalerie

Zobrazit všechny aktuality

Přispět pro
Nadační fond Miloše Zemana

Předem bychom Vám chtěli poděkovat za Váš zájem o zaslání finančního daru Nadačnímu fondu prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana.

V současné době je možné přispět zasláním Vašeho daru bankovním převodem na účet fondu č. 123123/6000
Děkujeme!
Načítám...
Načítám...