31.12.2020

Činnost fondu v roce 2020

1 127 808 Kč - to je částka, kterou Nadační fond prezidenta republiky věnoval na pomoc v boji proti pandemii koronaviru od dubna do konce roku 2020. 

Díky našim sponzorům jsme mohli poskytnout nákladnou polymerovou dezinfekci pro čtyři domovy seniorů, rozvézt 600 zdravých obědů pro dvě pražská sociální zařízení, zaplatit nákladné neurorehabilitace pro děti maminek samoživitelek a dovézt nákupy pro válečné veterány.

Také jsme rozvezli potřebnou hmotnou pomoc pro čtyři Klokánky Fondu ohrožených dětí a čtyři domovy pro seniory. Jednalo se o dezinfekční, čistící, prací a mycí prostředky, osobní dezinfekce a krémy na ruce pro zdravotníky a nezapomněli jsme ani na drobné sladkosti pro děti a občerstvení pro zdravotníky. 

Dále jsme poskytli šek na provozní náklady pro zařízení, která mají v období koronaviru bohužel menší množství sponzorské pomoci.  Dětskému domovu Unhošť jsme poskytli šek v hodnotě 100 000 Kč a Fondu ohrožených dětí šek v hodnotě 150 000 Kč. 

Třešničkou na dortu byla soutěž Anděl mezi zdravotníky, kterou vyhrál bývalý ředitel Zdravotnické záchranné služby hl.m. Prahy MUDr. František Ždichynec, který od nás dostal 100 000 Kč pro pražskou záchranku na pomoc v boji proti koronaviru.

Navíc jako každý rok jsme také poskytli nadační příspěvek v hodnotě 1 500 000 Kč Fondu ohrožených dětí na provoz projektu Klokánek. 

Tímto bychom chtěli poděkovat našim sponzorům a těšíme se, že i v roce 2021 budeme v naší práci pokračovat.

Fotogalerie

Zobrazit všechny aktuality

Přispět pro
Nadační fond Miloše Zemana

Předem bychom Vám chtěli poděkovat za Váš zájem o zaslání finančního daru Nadačnímu fondu prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana.

V současné době je možné přispět zasláním Vašeho daru bankovním převodem na účet fondu č. 123123/6000
Děkujeme!
Načítám...
Načítám...