16.12.2020

100 000 Kč pro ZZS hl. m. Prahy

Kateřina Zemanová dnes za Nadační fond prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana oficiálně předala dar ve výši 100 000 Kč pro Zdravotnickou záchrannou službu hl. m. Prahy. Tuto finanční výpomoc, která je určená na nákup zdravotnických, dezinfekčních a dalších pomůcek pro boj s pandemií koronaviru, pro pražskou záchranku vyhrál její bývalý ředitel MUDr. František Ždichynec v soutěži „Anděl mezi zdravotníky”. První ročník soutěže, jejíž patronkou se stala právě Kateřina, byl pod vedením pana ředitele Davida Novotného velmi úspěšný a záměrem bylo jménem finalistů poděkovat všem zdravotníkům, kteří riskují své zdraví, aby nám mohli pomáhat.

 

Děkujeme ZZS hl. m. Prahy, že si na nás i v těchto chvílích udělala čas a ukázala nám svou základnu, kde je ustájený i třiatřiceti tunový světový unikát zvaný Golem - kamionový modul, který je určen pro zásahy u mimořádných událostí s větším počtem postižených, kde se předpokládá delší doba zásahu. Také jsme mohli vidět aktuální covidová opatření a opravdu důkladné dezinfekční práce prováděné na všech strojích pražské záchranky. 

 

,,Chtěla bych velmi poděkovat všem zdravotníkům za jejich nepostradatelnou práci, kterou tak svědomitě a neúnavně odvádí i během těchto nelehkých časů. Jste všichni naši hrdinové!” - Kateřina Zemanová

Fotogalerie

Zobrazit všechny aktuality

Přispět pro
Nadační fond Miloše Zemana

Předem bychom Vám chtěli poděkovat za Váš zájem o zaslání finančního daru Nadačnímu fondu prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana.

V současné době je možné přispět zasláním Vašeho daru bankovním převodem na účet fondu č. 123123/6000
Děkujeme!
Načítám...
Načítám...